Rusia
24.09.00, 23 Vârsta
24.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Liubov Demidova vs. Anna Makhorkina - meciuri reciproce
07.08.18 | 1-a rundă | Anna Makhorkina | Liubov Demidova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Kazan | Zgura |
Liubov Demidova form & Anna Makhorkina form
Liubov Demidova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.20 Calificare | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detaliu meci |
Anna Makhorkina - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
04.03.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.20 1-a rundă | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.12.19 1-a rundă | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.19 Calificare | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
30.07.19 1-a rundă | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Tampere - Indoor Hard | ||||
23.07.19 1-a rundă | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
09.07.19 1-a rundă | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shreveport - Zgura | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Orlando - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Wesley - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bethany - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
14.05.19 1-a rundă | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | detaliu meci |