MECI
26.09.19 | a 2-a rundă | Anna Pribylova | Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Anna Pribylova | Diana Chehoudi | |
Prima administrare % | 37/60 (62%) | 31/49 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/37 (57%) | 15/31 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/23 (57%) | 4/18 (22%) |
Break-ballurile câştigate | 6/7 (86%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/49 (61%) | 26/60 (43%) |
Total puncte câştigate | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Diana Chehoudi | |
0-0, 30-0 | ||
Anna Pribylova | 2-0 | |
0-0, 15-30 | ||
Anna Pribylova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Diana Chehoudi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Pribylova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-2 | Diana Chehoudi | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Anna Pribylova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Diana Chehoudi | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Pribylova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-2 | Diana Chehoudi | |
0-0 | ||
Anna Pribylova | 2-2 | |
2-3 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Anna Pribylova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Pribylova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Diana Chehoudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
23.04.98, 25 Vârsta
13928 $
23.04.98, 25 Vârsta
13928 $
Anna Pribylova vs. Diana Chehoudi - meciuri reciproce
26.09.19 | a 2-a rundă | Anna Pribylova | Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Anna Pribylova form & Diana Chehoudi form
Anna Pribylova - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.07.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Diana Chehoudi - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 Calificare | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - retragere | detaliu meci | |
20.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.22 1-a rundă | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.06.22 1-a rundă | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.22 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | - Diana Chehoudi - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
24.03.22 1-a rundă | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.22 1-a rundă | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.22 Calificare | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.22 Calificare | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | detaliu meci | |
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.02.22 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.22 Calificare | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.22 1-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | detaliu meci |