MECI
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Anna Semenova | Giulia Crescenzi | 5-0, - retragere | W25 Santa | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
01.02.04, 20 Vârsta
01.02.04, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anna Semenova vs. Giulia Crescenzi - meciuri reciproce
18.09.22 | 1-a rundă de calif. | Anna Semenova | Giulia Crescenzi | 5-0, Giulia Crescenzi - retragere | detaliu meci | W25 Santa | Zgura |
Anna Semenova form & Giulia Crescenzi form
Anna Semenova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Karina Jumazhanova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Olimjanova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Brandy Walker | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carla Fity | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 Calificare | vs. Isabella Maria Serban | 5-7, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
01.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.12.23 Calificare | vs. Jiale Zhang | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Fabiola Marino | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Wong | 4-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Maria Toma | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Nadezda Khalturina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamari Gagoshidze | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 7-61, 3-10 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Laura Mair | 2-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Carol Plakk | 6-3, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Giulia Crescenzi - ultimele meciuri
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.07.23 Semifinală | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.06.23 Sfert de finală | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.23 Semifinală | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - retragere | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.12.22 1-a rundă | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - retragere | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
18.11.22 Sfert de finală | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.22 1-a rundă | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | detaliu meci |