Rusia
10.10.00, 23 Vârsta
10.10.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Maria Solnyshkina vs. Anna Ukolova - meciuri reciproce
03.10.16 | 1-a rundă de calif. | Anna Ukolova | Maria Solnyshkina | 6-2, 4-6, 6-0 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Maria Solnyshkina form & Anna Ukolova form
Maria Solnyshkina - ultimele meciuri
Shymkent - Zgura | ||||
15.04.18 Calificare | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 0-1, - Maria Solnyshkina - retragere | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Yasmina Karimjanova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Cemre Anil | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
28.01.18 2-a rundă de calif. | vs. Chihiro Takayama | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 Calificare | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
13.11.17 Calificare | vs. Emma Eerola | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
26.09.17 1-a rundă | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Elina Sharipova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Elina Sharipova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Kasiya Yuldasheva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Kulik | 1-5, - Maria Solnyshkina - retragere | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
27.07.17 Sfert de finală | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.07.17 a 2-a rundă | vs. Varvara Kuznetsova | 7-66, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
25.07.17 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Daryna Kovalenko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.17 Calificare | vs. Vivien Gimla | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
12.07.17 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Efremova | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Buenanjo Gabija | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
05.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Grib | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Aryna Filistovich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.17 Calificare | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci |
Anna Ukolova - ultimele meciuri
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.22 Sfert de finală | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.22 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1-a rundă | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Semifinală | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.22 Sfert de finală | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.07.22 Calificare | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.22 1-a rundă | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Sfert de finală | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.06.22 1-a rundă | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Sfert de finală | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 a 2-a rundă | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.22 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Le - Zgura | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
28.02.22 Calificare | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detaliu meci |