MECI
06.10.20 | 1-a rundă | Anna Ureke | Marija Semenistaja | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Anna Ureke | Marija Semenistaja | |
Prima administrare % | 37/49 (76%) | 22/47 (47%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/37 (59%) | 11/22 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/12 (50%) | 3/25 (12%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/47 (70%) | 21/49 (43%) |
Total puncte câştigate | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Greșeli duble | 2 | 7 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Ureke | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Marija Semenistaja | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ureke | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Ureke | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Marija Semenistaja | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
16.09.02, 21 Vârsta
16.09.02, 21 Vârsta
Anna Ureke vs. Marija Semenistaja - meciuri reciproce
06.10.20 | 1-a rundă | Anna Ureke | Marija Semenistaja | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Anna Ureke form & Marija Semenistaja form
Anna Ureke - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
24.04.24 1-a rundă | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
19.04.24 Sfert de finală | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
15.04.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Marija Semenistaja - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
22.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Jiayu Xu | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
13.06.23 Calificare | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
07.05.23 Calificare | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detaliu meci |