Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Antonia Schmidt vs. Yarden Akler - meciuri reciproce
12.01.21 | Calificare | Antonia Schmidt | Yarden Akler | 7-65, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Antonia Schmidt form & Yarden Akler form
Antonia Schmidt - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
14.01.24 Finală | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.01.24 Semifinală | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finală | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
02.12.23 Semifinală | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detaliu meci | |
01.12.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |