MECI
22.09.19 | 2-a rundă de calif. | Arabella Koller | Margarita Ten | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Austria
31.08.00, 23 Vârsta
18770 $
31.08.00, 23 Vârsta
18770 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
25.01.00, 24 Vârsta
25.01.00, 24 Vârsta
Arabella Koller vs. Margarita Ten - meciuri reciproce
22.09.19 | 2-a rundă de calif. | Arabella Koller | Margarita Ten | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Arabella Koller form & Margarita Ten form
Arabella Koller - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Feld - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | detaliu meci |
Margarita Ten - ultimele meciuri
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
05.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dasha Borodatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Don Benito - Carpet | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Azadinho | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Tayna Mendes | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Abhilasha Mehra | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | detaliu meci |