Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
28.07.05, 18 Vârsta
28.07.05, 18 Vârsta
Aysegul Mert vs. Pelin Colak - meciuri reciproce
06.01.21 | Calificare | Aysegul Mert | Pelin Colak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Aysegul Mert form & Pelin Colak form
Aysegul Mert - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.02.23 Finală | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.23 Semifinală | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.01.23 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Pelin Colak - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Elif Tuana Gunal | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Federica Bilardo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Sveva Mazzari | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.01.21 Calificare | vs. Aysegul Mert | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Erika Reinhardt | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Lara Onal | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Petrenko | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 6-74 | detaliu meci |