MECI
16.12.20 | 2-a rundă de calif. | Beatris Spasova | Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 10-7 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Bulgaria
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Beatris Spasova vs. Anastasiya Poplavska - meciuri reciproce
16.12.20 | 2-a rundă de calif. | Beatris Spasova | Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Beatris Spasova form & Anastasiya Poplavska form
Beatris Spasova - ultimele meciuri
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.22 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - retragere | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Anastasiya Poplavska - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Annabelle Lammas | - Anastasiya Poplavska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 Calificare | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Vivian Yang | 6-71, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Shanelle Iaconi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |