MECI
09.12.21 | 1-a rundă | Beatris Spasova | Selina Atay | 4-6, 6-4, 10-6 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Bulgaria
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
20.11.01, 22 Vârsta
20.11.01, 22 Vârsta
Beatris Spasova vs. Selina Atay - meciuri reciproce
09.12.21 | 1-a rundă | Beatris Spasova | Selina Atay | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Beatris Spasova form & Selina Atay form
Beatris Spasova - ultimele meciuri
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.22 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - retragere | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Selina Atay - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detaliu meci |