MECI
21.03.21 | 1-a rundă de calif. | Beatris Spasova | Yarden Akler | 6-2, 7-63 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Bulgaria
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Beatris Spasova vs. Yarden Akler - meciuri reciproce
21.03.21 | 1-a rundă de calif. | Beatris Spasova | Yarden Akler | 6-2, 7-63 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Beatris Spasova form & Yarden Akler form
Beatris Spasova - ultimele meciuri
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.22 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - retragere | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |