MECI
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Bojana Klincov | Laura Svatikova | 1-6, 6-3, 10-7 | W60 Olomouc | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Bojana Klincov vs. Laura Svatikova - meciuri reciproce
18.07.21 | 1-a rundă de calif. | Bojana Klincov | Laura Svatikova | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | W60 Olomouc | Zgura |
Bojana Klincov form & Laura Svatikova form
Bojana Klincov - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-2, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Alessandra Xibilia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
06.11.23 Calificare | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 Sfert de finală | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 0-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Savine Erler | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
10.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
05.03.23 Finală | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.03.23 Semifinală | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Raquel Caballero Chica | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
02.12.22 Sfert de finală | vs. Victoria Kan | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Ela Platenikova | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 6-0, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Weronika Baszak | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.10.22 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.22 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
04.10.22 Calificare | vs. Arlinda Rushiti | 6-73, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Laura Svatikova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - retragere | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detaliu meci |