MECI
15.12.19 | Finală | Chiara Scholl | Oleksandra Oliynykova | 6-2, 5-7, 6-1 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Chiara Scholl | Oleksandra Oliynykova | |
Prima administrare % | 45/71 (63%) | 50/86 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/45 (60%) | 29/50 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/26 (58%) | 14/36 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 8/15 (53%) | 4/4 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 43/86 (50%) | 29/71 (41%) |
Total puncte câştigate | 85/157 (54%) | 72/157 (46%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Chiara Scholl vs. Oleksandra Oliynykova - meciuri reciproce
15.12.19 | Finală | Chiara Scholl | Oleksandra Oliynykova | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Chiara Scholl form & Oleksandra Oliynykova form
Chiara Scholl - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - retragere | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - retragere | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
01.07.23 Semifinală | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
30.06.23 Sfert de finală | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Oleksandra Oliynykova - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 6-3, 3-0, Ayla Aksu - retragere | detaliu meci | |
24.04.24 1-a rundă | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detaliu meci |