MECI
12.09.19 | a 2-a rundă | Chiraz Bechri | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-3 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Chiraz Bechri | Ilaria Sposetti | |
Prima administrare % | 43/51 (84%) | 23/43 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/43 (65%) | 11/23 (48%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 2/8 (25%) | 4/20 (20%) |
Break-ballurile câştigate | 6/6 (100%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/43 (65%) | 21/51 (41%) |
Total puncte câştigate | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Chiraz Bechri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0 | ||
Chiraz Bechri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chiraz Bechri | 4-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Chiraz Bechri | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Chiraz Bechri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chiraz Bechri | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chiraz Bechri | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chiraz Bechri | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
23.09.00, 23 Vârsta
23.09.00, 23 Vârsta
Chiraz Bechri vs. Ilaria Sposetti - meciuri reciproce
12.09.19 | a 2-a rundă | Chiraz Bechri | Ilaria Sposetti | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Chiraz Bechri form & Ilaria Sposetti form
Chiraz Bechri - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 1-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Han Shi | 3-6, 1-2, - Chiraz Bechri - retragere | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Elena Grekul | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Brandy Walker | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Covi | - | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Sfert de finală | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1-a rundă | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-65, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Margaux Komano | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Julia Ronney | 5-7, - Chiraz Bechri - retragere | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | - | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Sofia Avataneo | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 0-4, - Chiraz Bechri - retragere | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Margaux Komano | 5-7, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-2, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Selina Dal | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-63, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-5, Sharrmadaa Baluu - retragere | detaliu meci |
Ilaria Sposetti - ultimele meciuri
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.09.23 Calificare | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detaliu meci | |
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 Calificare | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
14.02.23 1-a rundă | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detaliu meci |