MECI
03.07.21 | Semifinală | Chloe Paquet | Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-4, 7-5 | W25 Wroclaw | Zgura |
STATISTICI MECI
Chloe Paquet | Miriam Kolodziejova | |
Prima administrare % | 62/105 (59%) | 74/99 (75%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 40/62 (65%) | 42/74 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/43 (37%) | 9/25 (36%) |
Break-ballurile câştigate | 7/11 (64%) | 7/12 (58%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/99 (48%) | 49/105 (47%) |
Total puncte câştigate | 104/204 (51%) | 100/204 (49%) |
Greșeli duble | 10 | 4 |
ași | 6 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-5 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chloe Paquet | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Chloe Paquet | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Chloe Paquet vs. Miriam Kolodziejova - meciuri reciproce
03.07.21 | Semifinală | Chloe Paquet | Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | W25 Wroclaw | Zgura |
02.01.19 | 1-a rundă | Chloe Paquet | Miriam Kolodziejova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Playford | Hard |
Chloe Paquet form & Miriam Kolodziejova form
Chloe Paquet - ultimele meciuri
W75 Koper - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.24 Semifinală | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
12.04.24 Sfert de finală | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
01.04.24 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 Calificare | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
10.12.23 Finală | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
02.11.23 Sfert de finală | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | detaliu meci |
Miriam Kolodziejova - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
07.05.22 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.22 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.22 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
03.03.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.22 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |