MECI
15.10.19 | Calificare | Clara Tauson | Ksenia Laskutova | 6-3, 6-2 | W100 Suzhou | Hard |
STATISTICI MECI
Clara Tauson | Ksenia Laskutova | |
Prima administrare % | 41/63 (65%) | 32/58 (55%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 28/41 (68%) | 15/32 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/22 (55%) | 12/26 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/58 (53%) | 23/63 (37%) |
Total puncte câştigate | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 2 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Clara Tauson | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Clara Tauson | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Clara Tauson | 4-2 | |
5-2 | Ksenia Laskutova | |
Clara Tauson | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Clara Tauson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0 | ||
Clara Tauson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Clara Tauson | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Clara Tauson vs. Ksenia Laskutova - meciuri reciproce
23.10.19 | 1-a rundă | Clara Tauson | Ksenia Laskutova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W25 Nanning | Hard |
15.10.19 | Calificare | Clara Tauson | Ksenia Laskutova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W100 Suzhou | Hard |
Clara Tauson form & Ksenia Laskutova form
Clara Tauson - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.02.24 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Semifinală | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.01.24 Sfert de finală | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | - | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - retragere | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Ksenia Laskutova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.12.23 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.09.23 Calificare | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-1, 5-7 | detaliu meci |