MECI
12.04.17 | a 2-a rundă | Daria Kruzhkova | Margarita Lazareva | 6-2, 6-4 | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Daria Kruzhkova | Margarita Lazareva | |
Prima administrare % | 39/52 (75%) | 43/69 (62%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/39 (56%) | 18/43 (42%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/13 (38%) | 10/26 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 7/17 (41%) | 4/5 (80%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/69 (59%) | 25/52 (48%) |
Total puncte câştigate | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Greșeli duble | 4 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Daria Kruzhkova vs. Margarita Lazareva - meciuri reciproce
12.04.17 | a 2-a rundă | Daria Kruzhkova | Margarita Lazareva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Daria Kruzhkova form & Margarita Lazareva form
Daria Kruzhkova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - retragere | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | - | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
18.01.22 1-a rundă | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.21 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.10.21 1-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - retragere | detaliu meci | |
23.02.21 Calificare | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.20 1-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.20 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detaliu meci | |
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.02.20 Calificare | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detaliu meci | |
15.12.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.12.19 1-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.19 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.11.19 Finală | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detaliu meci | |
02.11.19 Semifinală | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - retragere | detaliu meci |
Margarita Lazareva - ultimele meciuri
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |