MECI
11.10.21 | 2-a rundă de calif. | Daria Zelinskaya | Maria Alexandra Medeea Popescu | 7-65, 6-2 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTICI MECI
Rusia
26.08.04, 19 Vârsta
26.08.04, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
06.05.01, 22 Vârsta
06.05.01, 22 Vârsta
Daria Zelinskaya vs. Maria Alexandra Medeea Popescu - meciuri reciproce
11.10.21 | 2-a rundă de calif. | Daria Zelinskaya | Maria Alexandra Medeea Popescu | 7-65, 6-2 | detaliu meci | W15 Sozopol | Hard |
Daria Zelinskaya form & Maria Alexandra Medeea Popescu form
Daria Zelinskaya - ultimele meciuri
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
22.04.24 Calificare | vs. Anna Semenova | 3-6, 7-65, 10-2 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.04.24 Calificare | vs. Kristyna Damaskova | 6-2, 7-67 | detaliu meci | |
08.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Kaye | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
02.04.24 Calificare | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Carola Cavelli | 4-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Carola Cavelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Lena Deleval | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Lena Deleval | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. On Yu Choi | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Susanna Giovanardi | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Maria Alexandra Medeea Popescu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-72, 0-6 | detaliu meci | |
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Lola Marandel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 Calificare | vs. Polina Pavlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Cindy Burger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-73, 6-4, 1-10 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Toanchina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ramona Eva Chivu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Galati - Zgura | ||||
23.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Saki | 3-6, 3-6 | detaliu meci |