Darya Lavrichenko vs. Dasha Borodatova 26.08.2019

Darya Lavrichenko vs. Dasha Borodatova 26.08.2019 - W25+H Penza - comparaţie

MECI

26.08.191-a rundă de calif.Darya Lavrichenko Dasha Borodatova 6-2, 6-2 Russia W25+H Penza Hard

STATISTICI MECI

Darya LavrichenkoDasha Borodatova
Prima administrare %26/61 (43%)29/55 (53%)
Punctele câştigate la prima administrare19/26 (73%)13/29 (45%)
Punctele câştigate la a doua administrare16/35 (46%)10/26 (38%)
Break-ballurile câştigate6/15 (40%)2/4 (50%)
Puncte câştigate din returnare32/55 (58%)26/61 (43%)
Total puncte câştigate67/116 (58%)49/116 (42%)
Greșeli duble1010
ași21

STATISTICI MECI

1
1-1Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu1-2
0-0
2-2Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu3-2
0-0, 30-0
4-2Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40
6-2
2
0-0Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu0-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-1Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
0-0
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu2-1
2-2Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu3-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
4-2Dasha Borodatova Dasha Borodatova serviciu
0-0
Darya Lavrichenko Darya Lavrichenko serviciu5-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-2

Darya Lavrichenko
Rusia
05.05.03, 18 Vârsta







Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
03.02.93, 28 Vârsta







Dasha Borodatova
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Darya Lavrichenko vs. Dasha Borodatova - meciuri reciproce

26.08.191-a rundă de calif.Darya LavrichenkoDasha Borodatova6-2, 6-2 detaliu meciRussia W25+H Penza Hard

Darya Lavrichenko - ultimele meciuri

Turkey W15 Antalya - Zgura
28.03.21
1-a rundă de calif.
vs. Polina Bakhmutkina7-5, 5-7, 7-10 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
21.03.21
1-a rundă de calif.
vs. Ekaterina Ovcharenko1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Russia W25 Kazan - Indoor Hard
08.03.21
1-a rundă de calif.
vs. Noel Saidenova3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
15.02.21
2-a rundă de calif.
vs. Lea Magun5-7, 1-6 pierderedetaliu meci
14.02.21
1-a rundă de calif.
vs. Maria Manilova6-1, 6-4 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
08.02.21
2-a rundă de calif.
vs. Denisa Hindova3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
07.02.21
1-a rundă de calif.
vs. Ani Vangelova5-7, 7-5, 10-8 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
01.02.21
1-a rundă de calif.
vs. Melania Delai2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
29.01.21
1-a rundă de calif.
vs. Lidiia Rasskovskaia6-76, 4-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
23.12.20
1-a rundă
vs. Justina Mikulskyte2-6, 5-7 pierderedetaliu meci
22.12.20
Calificare
vs. Alexandra Vasilyeva6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
21.12.20
2-a rundă de calif.
vs. Viktoria Veleva6-3, 7-64 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
15.12.20
1-a rundă de calif.
vs. Lia Karatancheva3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Zgura
07.12.20
2-a rundă de calif.
vs. Maria Sara Popa0-6, 1-6 pierderedetaliu meci
06.12.20
1-a rundă de calif.
vs. Zeynep Su Yavuz6-2, 6-0 victoriedetaliu meci
Russia W15 Kazan - Indoor Hard
09.03.20
1-a rundă de calif.
vs. Victoria Matasova2-6, 6-4, 8-10 pierderedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
16.02.20
1-a rundă de calif.
vs. Karola Patricia Bejenaru3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Greece W15 Heraklion - Zgura
09.02.20
2-a rundă de calif.
vs. Cyan Sun6-4, 5-7, 4-10 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
15.12.19
1-a rundă de calif.
vs. Olivia Gram6-75, 3-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
08.12.19
1-a rundă de calif.
vs. Lara Panfilov2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Italy W25 Solarino - Carpet
26.11.19
1-a rundă
vs. Monika Kilnarova2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
25.11.19
Calificare
vs. Giulia Tedesco6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
Italy W25 Solarino - Carpet
17.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Veronika Erjavec5-7, 1-6 pierderedetaliu meci
Italy W15 Solarino - Carpet
13.11.19
1-a rundă
vs. Sara Gambogi7-5, 2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
10.11.19
Calificare
vs. Carola Cavelli2-6, 6-1, 10-6 victoriedetaliu meci
09.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Silvia Mattiolo7-5, 7-5 victoriedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
22.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Carola Cavelli6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
22.09.19
2-a rundă de calif.
vs. Weronika Falkowska1-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Turkey W15 Antalya - Hard
18.09.19
1-a rundă
vs. Betina Tokac2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
17.09.19
Calificare
vs. Tuana Tinaztepe6-1, 6-4 victoriedetaliu meci

Dasha Borodatova - ultimele meciuri

Latvia W15 Liepaja - Indoor Hard
20.01.20
1-a rundă de calif.
vs. Ekaterina Reyngold5-7, 0-6 pierderedetaliu meci
Estonia W15 Parnu - Indoor Hard
05.11.19
Calificare
vs. Iveta Daujotaite3-6, 0-6 pierderedetaliu meci
04.11.19
1-a rundă de calif.
vs. Maria Mikhaylova2-6, 6-4, 10-8 victoriedetaliu meci
JAR W15 Pretoria - Hard
29.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Ntokozo Zungu2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
JAR W15 Johannesburg - Hard
23.09.19
Calificare
vs. Nicole Viljoen4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
22.09.19
1-a rundă de calif.
vs. Vivian Mayumi Toma6-73, 6-3, 10-3 victoriedetaliu meci
Russia W25+H Penza - Hard
26.08.19
1-a rundă de calif.
vs. Darya Lavrichenko2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Finland W15 Savitaipale - Zgura
29.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Natalie Augustinova1-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Finland W15 Tampere - Indoor Hard
22.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Sofiia Likhacheva2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Estonia W15 Parnu - Zgura
15.07.19
1-a rundă de calif.
vs. Alesya Yakubovich1-6, 1-6 pierderedetaliu meci
Hungary Szekesfehervar - Zgura
01.09.18
2-a rundă de calif.
vs. Ramona Mataruga0-3, - Dasha Borodatova - retragerepierderedetaliu meci
Russia Kazan - Zgura
05.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Elina Nepliy2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
04.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Margarita Ten6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
Finland Savitaipale - Zgura
30.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Maileen Nuudi1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Finland Tampere - Zgura
23.07.18
Calificare
vs. Emilia Hartman2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
22.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Jasmin Makela6-3, 7-63 victoriedetaliu meci
Estonia Parnu - Zgura
15.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Nikita Uberoi2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
Russia Kazan - Indoor Hard
10.03.18
1-a rundă de calif.
vs. Azaliya Badegyeva1-6, 0-6 pierderedetaliu meci
<