MECI
18.05.22 | 1-a rundă | Natsuho Arakawa | Darya Shvartsmann | 6-3, 6-4 | W25 Akko | Hard |
STATISTICI MECI
Natsuho Arakawa | Darya Shvartsmann | |
Prima administrare % | 42/76 (55%) | 30/56 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/42 (71%) | 21/30 (70%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/34 (44%) | 7/26 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 4/7 (57%) | 2/6 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/56 (50%) | 31/76 (41%) |
Total puncte câştigate | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Greșeli duble | 12 | 10 |
ași | 4 | 3 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
05.07.01, 22 Vârsta
05.07.01, 22 Vârsta
Natsuho Arakawa vs. Darya Shvartsmann - meciuri reciproce
18.05.22 | 1-a rundă | Natsuho Arakawa | Darya Shvartsmann | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Akko | Hard |
Natsuho Arakawa form & Darya Shvartsmann form
Natsuho Arakawa - ultimele meciuri
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Sydney - Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - retragere | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
16.06.23 Sfert de finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | detaliu meci |
Darya Shvartsmann - ultimele meciuri
W25 Netanya - Hard | ||||
24.05.22 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.05.22 Calificare | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.22 1-a rundă | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.22 Calificare | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.03.22 Calificare | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Netanya - Hard | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.10.21 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
05.10.21 Calificare | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Warmbad - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
10.08.21 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.06.21 Calificare | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.06.21 Calificare | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci |