MECI
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Dejana Milenkovic | Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | W15 Vrnjacka | Zgura |
STATISTICI MECI
Serbia
05.05.01, 22 Vârsta
05.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Dejana Milenkovic vs. Natalie Augustinova - meciuri reciproce
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Dejana Milenkovic | Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Vrnjacka | Zgura |
Dejana Milenkovic form & Natalie Augustinova form
Dejana Milenkovic - ultimele meciuri
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
19.12.18 1-a rundă | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
10.12.18 Calificare | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.11.18 Calificare | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - retragere | detaliu meci |
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |