MECI
07.02.21 | 1-a rundă de calif. | Denisa Hindova | Kristina Milenkovic | 6-72, 6-1, 10-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Denisa Hindova vs. Kristina Milenkovic - meciuri reciproce
07.02.21 | 1-a rundă de calif. | Denisa Hindova | Kristina Milenkovic | 6-72, 6-1, 10-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Denisa Hindova form & Kristina Milenkovic form
Denisa Hindova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 Finală | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.02.24 Sfert de finală | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Kristina Milenkovic - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - retragere | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 a 2-a rundă | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Calificare | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detaliu meci |