MECI
15.06.21 | 1-a rundă | Dia Evtimova | Anastasiya Zaparyniuk | 7-64, 6-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dia Evtimova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dia Evtimova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dia Evtimova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dia Evtimova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Dia Evtimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dia Evtimova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dia Evtimova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Anastasiya Zaparyniuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
27.12.01, 22 Vârsta
27.12.01, 22 Vârsta
Dia Evtimova vs. Anastasiya Zaparyniuk - meciuri reciproce
15.06.21 | 1-a rundă | Dia Evtimova | Anastasiya Zaparyniuk | 7-64, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Dia Evtimova form & Anastasiya Zaparyniuk form
Dia Evtimova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
05.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
23.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 Calificare | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci |
Anastasiya Zaparyniuk - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
11.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.06.23 Calificare | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Calificare | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detaliu meci |