MECI
09.11.21 | 1-a rundă | Doga Turkmen | Margarita Ignatjeva | 6-2, 2-6, 6-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Doga Turkmen | Margarita Ignatjeva | |
Prima administrare % | 65/96 (68%) | 50/75 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 38/65 (58%) | 29/50 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/31 (48%) | 10/25 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 5/13 (38%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/75 (48%) | 43/96 (45%) |
Total puncte câştigate | 89/171 (52%) | 82/171 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Doga Turkmen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Doga Turkmen | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Doga Turkmen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Doga Turkmen | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Doga Turkmen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Doga Turkmen | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Doga Turkmen | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Doga Turkmen | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Doga Turkmen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Doga Turkmen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Doga Turkmen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Doga Turkmen | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Doga Turkmen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Turcia
10.10.02, 21 Vârsta
31635 $
10.10.02, 21 Vârsta
31635 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Doga Turkmen vs. Margarita Ignatjeva - meciuri reciproce
09.11.21 | 1-a rundă | Doga Turkmen | Margarita Ignatjeva | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Doga Turkmen form & Margarita Ignatjeva form
Doga Turkmen - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - retragere | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
06.09.23 a 2-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |