MECI
13.06.21 | 1-a rundă de calif. | Dorka Drahota Szabo | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-2 | W25 Jonkoping | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
11.12.00, 23 Vârsta
11.12.00, 23 Vârsta
Dorka Drahota Szabo vs. Jacquline Nylander Altelius - meciuri reciproce
13.06.21 | 1-a rundă de calif. | Dorka Drahota Szabo | Jacquline Nylander Altelius | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W25 Jonkoping | Zgura |
Dorka Drahota Szabo form & Jacquline Nylander Altelius form
Dorka Drahota Szabo - ultimele meciuri
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiziana Rossini | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Peres | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 2-6, 7-62 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Nele Niermann | 7-67, 6-0 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Mackellar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.22 a 2-a rundă | vs. Anastasia Safta | 7-5, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.11.22 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.10.22 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
29.06.22 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
22.03.22 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-5, - Dorka Drahota Szabo - retragere | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
18.03.22 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.22 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Porto - Indoor Hard | ||||
14.02.22 Calificare | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Porto - Indoor Hard | ||||
08.02.22 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.22 Calificare | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.11.21 Sfert de finală | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Romana Cisovska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.11.21 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-2, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Diana Shnaider | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Anna Chekanskaya | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.10.21 Semifinală | vs. Sonay Kartal | - | detaliu meci | |
22.10.21 Sfert de finală | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-3, 7-61 | detaliu meci |
Jacquline Nylander Altelius - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - retragere | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.07.22 Calificare | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
03.08.21 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci |