MECI
29.03.21 | 2-a rundă de calif. | Ekaterina Ovcharenko | Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
27.10.02, 21 Vârsta
27.10.02, 21 Vârsta
Ekaterina Ovcharenko vs. Vanja Gudelj - meciuri reciproce
29.03.21 | 2-a rundă de calif. | Ekaterina Ovcharenko | Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Ekaterina Ovcharenko form & Vanja Gudelj form
Ekaterina Ovcharenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detaliu meci |
Vanja Gudelj - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Burenina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Simina Maria Ionel | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Eva Garkusha | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Cayetana Gay | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Marta Pico Navarro | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-0, Judith Hernandez Miranda - retragere | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kayla Lorrimer | 5-7, 7-5, 16-14 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Camblor | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Chekanskaya | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mahin Qureshi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Taylor Gruber | 1-6, 3-6 | detaliu meci |