MECI
26.10.21 | Calificare | Ekaterina Reyngold | Larisa Bekmetova | 6-1, 6-0 | W25 Karaganda | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Ekaterina Reyngold | Larisa Bekmetova | |
Prima administrare % | 21/29 (72%) | 31/41 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/21 (86%) | 14/31 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/8 (75%) | 2/10 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/41 (61%) | 5/29 (17%) |
Total puncte câştigate | 49/70 (70%) | 21/70 (30%) |
Greșeli duble | ||
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Larisa Bekmetova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Uzbekistan
14.12.86, 37 Vârsta
14.12.86, 37 Vârsta
Ekaterina Reyngold vs. Larisa Bekmetova - meciuri reciproce
26.10.21 | Calificare | Ekaterina Reyngold | Larisa Bekmetova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W25 Karaganda | Indoor Hard |
Ekaterina Reyngold form & Larisa Bekmetova form
Ekaterina Reyngold - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - retragere | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
09.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Larisa Bekmetova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Jian Ibrahim | 7-65, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | Amanda Carolina Nava Elkin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Anna Snigireva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.22 Calificare | vs. Anna Lytneva | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
23.08.22 Calificare | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Joann Leijten | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
19.04.22 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Nasiba Espolova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
28.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 7-63, 6-75, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.21 Calificare | vs. Beatris Spasova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Carla Nokes | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
19.10.21 Calificare | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Asima Sazanova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Adel Ismagulova | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.05.21 Calificare | vs. Asem Shoybek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
26.05.21 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
25.05.21 Calificare | vs. Mariya Sinitsyna | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.04.21 Calificare | vs. Adel Ismagulova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Maria Krupenina | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 Calificare | vs. Maria Dzemeshkevich | 7-65, 4-6, 5-10 | detaliu meci |