MECI
14.08.20 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Julia Victoria Rennert | 6-3, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
4-2 | Julia Victoria Rennert | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30 | ||
5-3 | Julia Victoria Rennert | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
1-0 | Julia Victoria Rennert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Julia Victoria Rennert | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Julia Victoria Rennert | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Julia Victoria Rennert | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
08.01.01, 23 Vârsta
08.01.01, 23 Vârsta
Ekaterine Gorgodze vs. Julia Victoria Rennert - meciuri reciproce
14.08.20 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Julia Victoria Rennert | 6-3, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ekaterine Gorgodze form & Julia Victoria Rennert form
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Julia Victoria Rennert - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Gorovits | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
20.02.24 Calificare | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mailina Nedderhut | 0-3, - Julia Victoria Rennert - retragere | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 7-67, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luca Udvardy | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Asta Miettinen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Indira Marie Schmerling | 4-3, - Julia Victoria Rennert - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Erna Brdarevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.10.22 Calificare | vs. Anna Popescu | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Regina Ristic-North | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.22 1-a rundă | vs. Inez Maria Kotlikova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 2-2, - Julia Victoria Rennert - retragere | detaliu meci | |
W25 Eupen - Zgura | ||||
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | - Julia Victoria Rennert - nu s-a prezentat | detaliu meci |