MECI
20.08.20 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Lena Ruppert | 7-61, 6-1 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lena Ruppert | |
0-0 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
2-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-5 | Lena Ruppert | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-5 | |
0-0, 30-0 | ||
5-5 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-5 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
(0) | Lena Ruppert | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Ekaterine Gorgodze | (1) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
(3) | Lena Ruppert | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Ekaterine Gorgodze | (4) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Ekaterine Gorgodze | (5) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
(6) | Lena Ruppert | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 40-40 | ||
1-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ekaterine Gorgodze vs. Lena Ruppert - meciuri reciproce
20.08.20 | 1-a rundă | Ekaterine Gorgodze | Lena Ruppert | 7-61, 6-1 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Ekaterine Gorgodze form & Lena Ruppert form
Ekaterine Gorgodze - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 Calificare | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - retragere | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
15.08.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - retragere | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Lena Ruppert - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 Finală | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.10.21 Semifinală | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.21 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
07.08.21 Semifinală | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.21 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detaliu meci | |
03.08.21 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.21 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
30.07.21 Sfert de finală | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.21 Calificare | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 Calificare | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detaliu meci |