MECI
01.11.18 | a 2-a rundă | Elena Malygina | Julia Lovqvist | 6-3, 4-6, 6-4 | Stockholm | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Elena Malygina | Julia Lovqvist | |
Prima administrare % | 73/111 (66%) | 44/88 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 42/73 (58%) | 29/44 (66%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/38 (50%) | 17/44 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/14 (43%) | 5/16 (31%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/88 (48%) | 50/111 (45%) |
Total puncte câştigate | 103/199 (52%) | 96/199 (48%) |
Greșeli duble | 8 | 9 |
ași | 9 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Julia Lovqvist | |
Elena Malygina | 3-1 | |
0-0, 15-40[BP], 40-30 | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Elena Malygina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
06.03.03, 21 Vârsta
06.03.03, 21 Vârsta
Elena Malygina vs. Julia Lovqvist - meciuri reciproce
01.11.18 | a 2-a rundă | Elena Malygina | Julia Lovqvist | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | Stockholm | Indoor Hard |
Elena Malygina form & Julia Lovqvist form
Elena Malygina - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - retragere | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detaliu meci |
Julia Lovqvist - ultimele meciuri
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.23 Calificare | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.23 Calificare | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.02.23 1-a rundă | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.23 Calificare | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.22 1-a rundă | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.22 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detaliu meci |