MECI
06.11.19 | 1-a rundă | Elena Malygina | Liisa Vehvilainen | 6-1, 7-62 | W15 Parnu | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Elena Malygina | Liisa Vehvilainen | |
Prima administrare % | 45/62 (73%) | 35/55 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 31/45 (69%) | 15/35 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 11/20 (55%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/55 (53%) | 22/62 (35%) |
Total puncte câştigate | 69/117 (59%) | 48/117 (41%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
4-1 | Liisa Vehvilainen | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 30-0 | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15 | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 6-2 | ||
7-62 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Finlanda
29.04.01, 22 Vârsta
29.04.01, 22 Vârsta
Elena Malygina vs. Liisa Vehvilainen - meciuri reciproce
06.11.19 | 1-a rundă | Elena Malygina | Liisa Vehvilainen | 6-1, 7-62 | detaliu meci | W15 Parnu | Indoor Hard |
Elena Malygina form & Liisa Vehvilainen form
Elena Malygina - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - retragere | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detaliu meci |
Liisa Vehvilainen - ultimele meciuri
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - retragere | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.08.23 1-a rundă | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
01.08.23 Calificare | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.22 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
28.07.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
03.08.21 Calificare | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.07.21 Calificare | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 Calificare | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
02.02.21 Calificare | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | detaliu meci |