Kazahstan
06.05.01, 22 Vârsta
06.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Tamara Cherkassova vs. Elena Malygina - meciuri reciproce
28.02.22 | 1-a rundă de calif. | Elena Malygina | Tamara Cherkassova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W25 Nur | Indoor Hard |
25.09.17 | 1-a rundă de calif. | Elena Malygina | Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Tamara Cherkassova form & Elena Malygina form
Tamara Cherkassova - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
28.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 Calificare | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
02.02.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Elena Malygina - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - retragere | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detaliu meci |