MECI
20.09.19 | Sfert de finală | Elina Avanesyan | Polina Bakhmutkina | 6-3, 6-3 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Elina Avanesyan | Polina Bakhmutkina | |
Prima administrare % | 33/48 (69%) | 47/64 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/33 (55%) | 18/47 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/15 (20%) | 5/17 (29%) |
Break-ballurile câştigate | 8/18 (44%) | 5/7 (71%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/64 (64%) | 27/48 (56%) |
Total puncte câştigate | 62/112 (55%) | 50/112 (45%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Polina Bakhmutkina | |
Elina Avanesyan | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0 | ||
Elina Avanesyan | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0 | ||
Elina Avanesyan | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-3 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Elina Avanesyan | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Polina Bakhmutkina | |
0-0 | ||
Elina Avanesyan | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Polina Bakhmutkina | |
0-0 | ||
Elina Avanesyan | 3-3 | |
4-3 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Elina Avanesyan vs. Polina Bakhmutkina - meciuri reciproce
20.09.19 | Sfert de finală | Elina Avanesyan | Polina Bakhmutkina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Elina Avanesyan form & Polina Bakhmutkina form
Elina Avanesyan - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
24.03.24 a 3-a rundă | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.03.24 a 2-a rundă | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - retragere | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 a 3-a rundă | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - retragere | detaliu meci | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Calificare | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
28.07.23 Sfert de finală | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - retragere | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Berlin - Iarbă | ||||
24.06.23 Sfert de finală | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Polina Bakhmutkina - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detaliu meci |