MECI
09.11.19 | 1-a rundă de calif. | Eliz Maloney | Rachele Elisa Zingale | 6-0, 6-1 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
18.04.02, 21 Vârsta
18.04.02, 21 Vârsta
Eliz Maloney vs. Rachele Elisa Zingale - meciuri reciproce
09.11.19 | 1-a rundă de calif. | Eliz Maloney | Rachele Elisa Zingale | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Solarino | Carpet |
Eliz Maloney form & Rachele Elisa Zingale form
Eliz Maloney - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
18.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - retragere | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Calificare | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Rachele Elisa Zingale - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Imogen Haddad | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Urso | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Brun | 6-77, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Nina Danisova | 2-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Cassidy | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Emma Martellenghi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Sarah Barry | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Olivia Bergler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Marcella Dessolis | 2-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.23 Calificare | vs. Basak Eraydin | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekua Youri | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 5-7, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Komano | 6-3, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Sara Milanese | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Denise Valente | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Pedone | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Raggi | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Mariya Dolzhenko | 3-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci |