MECI
07.08.22 | 1-a rundă de calif. | Ema Bolebruchova | Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | W25 Radom | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
25.02.03, 21 Vârsta
25.02.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
07.10.97, 26 Vârsta
07.10.97, 26 Vârsta
Ema Bolebruchova vs. Aleksandra Buczynska - meciuri reciproce
07.08.22 | 1-a rundă de calif. | Ema Bolebruchova | Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detaliu meci | W25 Radom | Zgura |
Ema Bolebruchova form & Aleksandra Buczynska form
Ema Bolebruchova - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vitalija Leonovaite | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Mogyorod - Zgura | ||||
15.08.22 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
08.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 7-610, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Buczynska | 7-5, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nelly Knezkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
06.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Krueger | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.12.19 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Stare - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Iva Zelic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.12.18 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
02.12.18 Calificare | vs. Chie Kezuka | 4-6, 7-61, 7-66 | detaliu meci | |
01.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 4-0, Angelina Graovac - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
23.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Daria Kuczer | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Aleksandra Buczynska - ultimele meciuri
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
14.07.20 1-a rundă | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bytom - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.18 1-a rundă | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
09.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
01.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Cagla Teoman | - Aleksandra Buczynska - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.02.18 Calificare | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.12.17 Calificare | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.17 Calificare | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.12.17 Calificare | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.11.17 Calificare | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | detaliu meci |