MECI
22.08.20 | 1-a rundă | Emma Wilson | Tanysha Dissanayake | 7-5, 6-1 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Emma Wilson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Emma Wilson | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Tanysha Dissanayake | |
0-0 | ||
Emma Wilson | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Emma Wilson | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 0-15, 0-40, 30-40 | ||
Emma Wilson | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
5-5 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Emma Wilson | 6-5 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Emma Wilson | 0-1 | |
0-0, 30-0 | ||
1-1 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Emma Wilson | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Emma Wilson | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
5-1 | Tanysha Dissanayake | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
07.08.01, 22 Vârsta
07.08.01, 22 Vârsta
Emma Wilson vs. Tanysha Dissanayake - meciuri reciproce
22.08.20 | 1-a rundă | Emma Wilson | Tanysha Dissanayake | 7-5, 6-1 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Emma Wilson form & Tanysha Dissanayake form
Emma Wilson - ultimele meciuri
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-5, 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Lara Salden | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Bolkvadze | Mariam Bolkvadze - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Clara Vlasselaer | 7-68, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Kayla Cross | 6-713, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Baranovska | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Hollie Smart | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Grace Piper | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Summer Yardley | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.23 Calificare | vs. Hannah Rylatt | 6-76, 6-0, 11-9 | detaliu meci |
Tanysha Dissanayake - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
22.08.20 1-a rundă | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.07.20 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
11.07.20 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
10.07.20 1-a rundă | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
07.07.20 1-a rundă | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
27.02.20 a 2-a rundă | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.20 1-a rundă | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
24.02.20 Calificare | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Calificare | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 Calificare | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 Calificare | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Dublin - Carpet | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detaliu meci |