MECI
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Esther Lopez Alcaraz | Iana Tishchenko | 6-2, 6-3 | W15 Platja | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
01.03.99, 25 Vârsta
01.03.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Moldova
24.04.96, 27 Vârsta
24.04.96, 27 Vârsta
Esther Lopez Alcaraz vs. Iana Tishchenko - meciuri reciproce
25.10.20 | 1-a rundă de calif. | Esther Lopez Alcaraz | Iana Tishchenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Platja | Zgura |
15.05.17 | 2-a rundă de calif. | Iana Tishchenko | Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 0-6, 6-4 | detaliu meci | La Bisbal | Zgura |
Esther Lopez Alcaraz form & Iana Tishchenko form
Esther Lopez Alcaraz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Iana Tishchenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.06.19 Calificare | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Calificare | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.04.19 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
23.04.19 Calificare | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Tunis - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1-a rundă | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
13.11.18 1-a rundă | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 a 2-a rundă | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - retragere | detaliu meci | |
20.08.18 Calificare | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detaliu meci |