MECI
12.11.18 | Calificare | Esther Lopez Alcaraz | Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-0 | Castellon | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
01.03.99, 25 Vârsta
01.03.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Esther Lopez Alcaraz vs. Judith Perello Saavedra - meciuri reciproce
12.11.18 | Calificare | Esther Lopez Alcaraz | Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Castellon | Zgura |
Esther Lopez Alcaraz form & Judith Perello Saavedra form
Esther Lopez Alcaraz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |
Judith Perello Saavedra - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
22.02.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci |