MECI
05.07.21 | 2-a rundă de calif. | Eszter Meri | Anastasija Arsic | 6-2, 6-3 | W15 Prokuplje | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
04.08.06, 17 Vârsta
04.08.06, 17 Vârsta
Eszter Meri vs. Anastasija Arsic - meciuri reciproce
05.07.21 | 2-a rundă de calif. | Eszter Meri | Anastasija Arsic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Prokuplje | Zgura |
Eszter Meri form & Anastasija Arsic form
Eszter Meri - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - retragere | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Anastasija Arsic - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Eleanor Baglow | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Krsteva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Stosovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ena Baltic | 2-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Keira Blackbeard | 4-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. Leontina Stojanovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 6-74, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Mrazikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Luciana Blatter | 1-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Jana Stojanova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci |