MECI
28.06.21 | 2-a rundă de calif. | Eszter Meri | Yvonna Zuffova | 6-3, 6-3 | W15 Prokuplje | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
27.04.02, 21 Vârsta
27.04.02, 21 Vârsta
Eszter Meri vs. Yvonna Zuffova - meciuri reciproce
28.06.21 | 2-a rundă de calif. | Eszter Meri | Yvonna Zuffova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Prokuplje | Zgura |
Eszter Meri form & Yvonna Zuffova form
Eszter Meri - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - retragere | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Yvonna Zuffova - ultimele meciuri
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Susanna Giovanardi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Warmbad - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Michel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cordenons - Zgura | ||||
27.07.21 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
26.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Margherita Marcon | 6-76, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Linda Salvi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Luna Urso | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Romana Cisovska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.06.21 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Marie Svozilova | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Adriana Rajkovic | 5-7, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucija Faj | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
24.03.21 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Sylvie Zund | 7-65, 7-5 | detaliu meci | |
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.03.21 Calificare | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Erika Reinhardt | 6-1, 6-2 | detaliu meci |