MECI
01.02.21 | 1-a rundă de calif. | Eva Garkusha | Polina Bakhmutkina | 1-6, 6-1, 10-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
12.01.02, 22 Vârsta
12.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Eva Garkusha vs. Polina Bakhmutkina - meciuri reciproce
03.04.23 | 2-a rundă de calif. | Eva Garkusha | Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
01.02.21 | 1-a rundă de calif. | Eva Garkusha | Polina Bakhmutkina | 1-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Eva Garkusha form & Polina Bakhmutkina form
Eva Garkusha - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 1-a rundă | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - retragere | detaliu meci |
Polina Bakhmutkina - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detaliu meci |