MECI
10.02.21 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Monika Kilnarova | 4-6, 6-1, 7-62 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Fanny Ostlund | Monika Kilnarova | |
Prima administrare % | 60/95 (63%) | 55/90 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/60 (65%) | 35/55 (64%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/35 (43%) | 11/35 (31%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 5/7 (71%) |
Puncte câştigate din returnare | 44/90 (49%) | 41/95 (43%) |
Total puncte câştigate | 98/185 (53%) | 87/185 (47%) |
Greșeli duble | 8 | 7 |
ași | 9 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fanny Ostlund | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fanny Ostlund | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Fanny Ostlund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Fanny Ostlund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fanny Ostlund | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fanny Ostlund | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fanny Ostlund | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Fanny Ostlund vs. Monika Kilnarova - meciuri reciproce
10.02.21 | 1-a rundă | Fanny Ostlund | Monika Kilnarova | 4-6, 6-1, 7-62 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
20.04.17 | a 2-a rundă | Fanny Ostlund | Monika Kilnarova | 7-65, 6-1 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Fanny Ostlund form & Monika Kilnarova form
Fanny Ostlund - ultimele meciuri
W35 Bujumbura - Zgura | ||||
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 7-63, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Bujumbura - Zgura | ||||
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-62, 2-6 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Farah Heddar | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - retragere | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - retragere | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
22.12.23 Semifinală | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - retragere | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - retragere | detaliu meci | |
W40 Guadalajara - Zgura | ||||
23.11.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 a 3-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Monika Kilnarova - ultimele meciuri
W25 Porto - Indoor Hard | ||||
19.02.22 Semifinală | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.22 Sfert de finală | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.02.22 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.22 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.22 Calificare | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
15.11.21 Calificare | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.21 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
18.10.21 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Budapest - Zgura | ||||
28.09.21 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.21 Calificare | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
17.09.21 Sfert de finală | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.21 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
10.09.21 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
28.08.21 Semifinală | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.21 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
27.08.21 Sfert de finală | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
24.08.21 1-a rundă | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
03.08.21 1-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci |