MECI
17.10.21 | 1-a rundă de calif. | Flaminia Scara | Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Italia
09.09.00, 23 Vârsta
09.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
04.12.03, 20 Vârsta
04.12.03, 20 Vârsta
Flaminia Scara vs. Ananya Vartak - meciuri reciproce
17.10.21 | 1-a rundă de calif. | Flaminia Scara | Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Flaminia Scara form & Ananya Vartak form
Flaminia Scara - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.10.21 Calificare | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Adelisa Kahriman | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
25.08.21 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.08.21 Calificare | vs. Nikol Palecek | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Gabrielli | 6-1, 5-7, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.05.21 Calificare | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Radakovic | 4-1, Laura Radakovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.21 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
07.04.21 1-a rundă | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Andjela Jocovic | 6-1, 1-0, Andjela Jocovic - retragere | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Sveva Mazzari | 6-1, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.05.19 Calificare | vs. Valentina Losciale | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Hamilton | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Garcia | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
18.06.18 Calificare | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
11.06.18 Calificare | vs. Melisa Morales | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 7-65, 6-2 | detaliu meci |
Ananya Vartak - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Alian Zack | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-72, 7-66, 10-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-78, 6-3, 2-10 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Herrington | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Laura Boehner | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Mirjana Jovanovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Maide Damla Oezay | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Tatyana Nikolenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ann Akasha Ceuca | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Irmak Budak | 6-1, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Maria Soacate | 6-0, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 4-6, - Ananya Vartak - retragere | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 0-6, 10-2 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Paula Moreno Hurtado | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Rasha Khourssany | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Gomez | 3-6, 1-6 | detaliu meci |