MECI
04.06.19 | 1-a rundă | Francesca Jones | Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | W25 Minsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Francesca Jones | Katyarina Paulenka | |
Prima administrare % | 25/42 (60%) | 33/50 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/25 (76%) | 12/33 (36%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/17 (71%) | 9/17 (53%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/50 (58%) | 11/42 (26%) |
Total puncte câştigate | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesca Jones | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Francesca Jones | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Francesca Jones | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Francesca Jones vs. Katyarina Paulenka - meciuri reciproce
04.06.19 | 1-a rundă | Francesca Jones | Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W25 Minsk | Zgura |
Francesca Jones form & Katyarina Paulenka form
Francesca Jones - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
24.02.24 Sfert de finală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - retragere | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 a 3-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - retragere | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
29.04.23 Semifinală | vs. Solana Sierra | - | detaliu meci | |
28.04.23 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | detaliu meci | |
27.04.23 a 3-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.04.23 a 2-a rundă | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guayaquil - Zgura | ||||
23.04.23 Finală | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.04.23 Semifinală | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
21.04.23 Sfert de finală | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - retragere | detaliu meci | |
20.04.23 a 3-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detaliu meci |
Katyarina Paulenka - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
23.03.21 Calificare | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Indoor Hard | ||||
12.11.19 Calificare | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.11.19 1-a rundă | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.19 1-a rundă | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
27.08.19 1-a rundă | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detaliu meci |