MECI
10.09.20 | 1-a rundă | Gaelle Desperrier | Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
4-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Gaelle Desperrier | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15 | ||
Gaelle Desperrier | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0 | ||
Gaelle Desperrier | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Oleksandra Oliynykova | |
Gaelle Desperrier | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
5-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gaelle Desperrier | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Gaelle Desperrier | 6-3 | |
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gaelle Desperrier vs. Oleksandra Oliynykova - meciuri reciproce
10.09.20 | 1-a rundă | Gaelle Desperrier | Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Gaelle Desperrier form & Oleksandra Oliynykova form
Gaelle Desperrier - ultimele meciuri
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 4-6, 7-63, 5-7 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-64, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
W40 Macon - Indoor Hard | ||||
20.02.23 Calificare | vs. Manon Leonard | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Jenny Duerst | 6-74, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.02.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Tubello | 6-2, 4-0, Alice Tubello - retragere | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
24.01.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 3-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Aix - Zgura | ||||
05.09.21 Finală | vs. Maria Bondarenko | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.09.21 Semifinală | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.21 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Schena Benamar | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
31.08.21 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Diane Parry | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.21 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
08.02.21 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
27.01.21 1-a rundă | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.01.21 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.09.20 1-a rundă | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Oleksandra Oliynykova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detaliu meci |