MECI
23.10.19 | 1-a rundă | Ganna Poznikhirenko | Rita Atik | 2-6, 7-63, 1-0, - retragere | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Ganna Poznikhirenko | Rita Atik | |
Prima administrare % | 52/79 (66%) | 54/73 (74%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/52 (42%) | 23/54 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/27 (41%) | 8/19 (42%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 8/15 (53%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/73 (58%) | 46/79 (58%) |
Total puncte câştigate | 75/152 (49%) | 77/152 (51%) |
Greșeli duble | 8 | 8 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-3 | Rita Atik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-4 | Rita Atik | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-5 | Rita Atik | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Ganna Poznikhirenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Rita Atik | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Rita Atik | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Rita Atik | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ganna Poznikhirenko | 3-3 | |
0-0, 30-0 | ||
4-3 | Rita Atik | |
0-0 | ||
Ganna Poznikhirenko | 4-4 | |
5-4 | Rita Atik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ganna Poznikhirenko | 5-5 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Ganna Poznikhirenko | 5-6 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ganna Poznikhirenko vs. Rita Atik - meciuri reciproce
23.10.19 | 1-a rundă | Ganna Poznikhirenko | Rita Atik | 2-6, 7-63, 1-0, Rita Atik - retragere | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Ganna Poznikhirenko form & Rita Atik form
Ganna Poznikhirenko - ultimele meciuri
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - retragere | detaliu meci | |
26.09.23 Calificare | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
08.08.23 Calificare | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Dallas - Indoor Hard | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Evansville - Hard | ||||
18.07.23 Calificare | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Colorado - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bethany - Zgura | ||||
20.05.23 Semifinală | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Orlando - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Zephyrhills - Zgura | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detaliu meci | |
18.04.23 Calificare | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Rita Atik - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura | ||||
09.12.20 1-a rundă | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.12.20 Calificare | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
02.12.20 1-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
01.12.20 Calificare | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.20 a 2-a rundă | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.20 1-a rundă | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.09.20 Calificare | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
01.02.20 Semifinală | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.20 Sfert de finală | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
28.01.20 1-a rundă | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Calificare | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
03.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.19 Calificare | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - retragere | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci |