MECI
24.05.19 | Sfert de finală | Gebriela Mihaylova | Ksenia Palkina | 2-1, - retragere | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Gebriela Mihaylova | Ksenia Palkina | |
Prima administrare % | 7/9 (78%) | 2/8 (25%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 3/7 (43%) | 1/2 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 1/2 (50%) | 2/6 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 1/2 (50%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 5/8 (63%) | 5/9 (56%) |
Total puncte câştigate | 9/17 (53%) | 8/17 (47%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gebriela Mihaylova vs. Ksenia Palkina - meciuri reciproce
24.05.19 | Sfert de finală | Gebriela Mihaylova | Ksenia Palkina | 2-1, Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Gebriela Mihaylova form & Ksenia Palkina form
Gebriela Mihaylova - ultimele meciuri
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiffany William | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Encheva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 2-0, Victoria Muntean - retragere | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Nikola Breckova | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 1-0, Mihaela Tsoneva - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 7-64, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Rudiukova | 0-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Jade Haller | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Kamea Medora | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Ksenia Palkina - ultimele meciuri
W25 Clermont - Indoor Hard | ||||
24.09.19 1-a rundă | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 St. - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Nur - Hard | ||||
18.07.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.07.19 1-a rundă | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Versmold - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.19 Calificare | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
11.06.19 Calificare | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.19 Sfert de finală | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | |
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.05.19 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Khimki - Indoor Hard | ||||
30.04.19 1-a rundă | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.19 Sfert de finală | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - retragere | detaliu meci | |
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.19 a 2-a rundă | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.19 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci |