MECI
04.11.19 | 1-a rundă de calif. | Georgia Andreea Craciun | Eun Se Jang | 6-2, 6-1 | W25 Hua | Hard |
STATISTICI MECI
Georgia Andreea Craciun | Eun Se Jang | |
Prima administrare % | 19/37 (51%) | 30/45 (67%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/19 (84%) | 12/30 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/18 (56%) | 5/15 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/45 (62%) | 11/37 (30%) |
Total puncte câştigate | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Eun Se Jang | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Eun Se Jang | |
Georgia Andreea Craciun | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eun Se Jang | |
Georgia Andreea Craciun | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Eun Se Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
25.01.00, 24 Vârsta
25.01.00, 24 Vârsta
Georgia Andreea Craciun vs. Eun Se Jang - meciuri reciproce
04.11.19 | 1-a rundă de calif. | Georgia Andreea Craciun | Eun Se Jang | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W25 Hua | Hard |
Georgia Andreea Craciun form & Eun Se Jang form
Georgia Andreea Craciun - ultimele meciuri
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.23 Calificare | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
04.07.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 a 2-a rundă | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.01.23 1-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detaliu meci | |
30.01.23 Calificare | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Eun Se Jang - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Eunji Lim | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Woojeong Yang | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Haram Kim | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Elicia Kim | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Han Hyeongju | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
29.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Eunchae Kim | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Eunseo Kim | 7-69, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Yui Chikaraishi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Kwan Yau Ng | 0-6, 7-64, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Ya Hsin Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Hua - Hard | ||||
11.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Kamonwan Buayam | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.19 Calificare | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
08.10.19 Calificare | vs. Yui Chikaraishi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 7-5, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Yang Qu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mingfang Zhu | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Yixuan Li | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Anning - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Si Qi Liu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Taipei - Hard | ||||
28.07.19 1-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.07.19 Calificare | vs. Robu Kajitani | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-0, 6-0 | detaliu meci |