MECI
09.11.19 | 1-a rundă de calif. | Giulia Tedesco | Nikoletta Muller | 7-5, 6-4 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTICI MECI
Italia
24.06.02, 21 Vârsta
24.06.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
25.07.00, 23 Vârsta
25.07.00, 23 Vârsta
Giulia Tedesco vs. Nikoletta Muller - meciuri reciproce
09.11.19 | 1-a rundă de calif. | Giulia Tedesco | Nikoletta Muller | 7-5, 6-4 | detaliu meci | W15 Solarino | Carpet |
Giulia Tedesco form & Nikoletta Muller form
Giulia Tedesco - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Nelise Verster | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-5, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Marine Boutros | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Caserta - Zgura | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
02.05.23 Calificare | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Calificare | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Naroa Aranzabal | 7-60, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.03.23 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.23 Calificare | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 0-6, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.23 Calificare | vs. Inez Maria Kotlikova | 7-67, 6-3 | detaliu meci |
Nikoletta Muller - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
21.11.22 Calificare | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Santa - Hard | ||||
22.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
09.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | detaliu meci |