MECI
18.09.19 | 1-a rundă | Gozal Ainitdinova | Margarita Ignatjeva | 2-6, 7-5, 7-61 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Gozal Ainitdinova | Margarita Ignatjeva | |
Prima administrare % | 55/88 (63%) | 59/97 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/55 (71%) | 39/59 (66%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/33 (45%) | 20/38 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 4/9 (44%) | 5/6 (83%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/97 (39%) | 34/88 (39%) |
Total puncte câştigate | 92/185 (50%) | 93/185 (50%) |
Greșeli duble | 4 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Gozal Ainitdinova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15 | ||
5-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Gozal Ainitdinova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Gozal Ainitdinova | 6-5 | |
0-0, 0-30 | ||
6-6 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Gozal Ainitdinova vs. Margarita Ignatjeva - meciuri reciproce
15.04.21 | a 2-a rundă | Gozal Ainitdinova | Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
18.09.19 | 1-a rundă | Gozal Ainitdinova | Margarita Ignatjeva | 2-6, 7-5, 7-61 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Gozal Ainitdinova form & Margarita Ignatjeva form
Gozal Ainitdinova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
18.05.23 a 3-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-4 | detaliu meci |
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |